
Ah, jak my uwielbiamy tę dziecięcą energię!
To już kolejny rok, kiedy odwiedzamy dąbrowskie przedszkola z naszymi warsztatami o bezpieczeństwie.
Dzisiaj gościliśmy u maluchów z Przedszkola Nr 1 w Dąbrowie Górniczej. ![]()
Poprzez wspólną zabawę uczyliśmy dzieciaki, jak reagować w nagłych wypadkach, jak wzywać pogotowie
i prawidłowo korzystać z numerów alarmowych. Ponieważ lato tuż-tuż, rozmawialiśmy też o bezpiecznych przygodach nad wodą, na słońcu i podczas zabaw na świeżym powietrzu. ![]()
Nasi mali Superbohaterowie nie wyszli z pustymi rękami. Każdy maluszek zabrał ze sobą „Kartę Mocy” z bohaterskimi numerami do domowych ćwiczeń. ![]()
Dziękujemy Przedszkolu Nr 1 za wspaniałą współpracę i cudowne przyjęcie, a dzieciakom z grup „Stokrotki” i „Pszczółki” oraz ich fantastycznym Wychowawczyniom wysyłamy wielkie brawa!
