
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć Strefę Zdrowia podczas Dąbrowski Dzień Seniora. Ogromne brawa i podziękowania za świetną współpracę dla organizatorów tego wyjątkowego wydarzenia: Stowarzyszenie Razem w Przyszłość, Rada Seniorów Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Miasto Dąbrowa Górnicza
Miło było działać ramię w ramię!
Choć pogoda próbowała pokrzyżować plany chłodem i wiatrem, naszą strefę rozgrzewało to, co najważniejsze – Wasze ciepłe uśmiechy, mądre rozmowy i wzajemna życzliwość. Właśnie na tym polega siła lokalnej społeczności
Pod naszym hasłem „Badamy i rozmawiamy RAZEM o zdrowiu” przeszliśmy do konkretów:
Wykonaliśmy PONAD 250 POMIARÓW i badań, edukując w zakresie profilaktyki cukrzycy i zdrowego stylu życia.
Nasza położna z niesamowitą cierpliwością uczyła na fantomach, jak prawidłowo wykonywać SAMOBADANIE PIERSI.
nasze Specjalistki przeprowadziły 40 INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI. Kobiety mogły sprawdzić swoje uprawnienia do takich badań jak MAMMOGRAFIA, test HPV HR czy płynna cytologia i dowiedzieć się, jak je wykonać bezpłatnie w naszej Poliklinice.
Dąbrowski Dzień Seniora był prawdziwym świętem aktywności, sportu, twórczości i radości życia.
Dziękujemy wszystkim organizatorom za zaproszenie, a Wam – drodzy Seniorzy – za zaufanie, każdą rozmowę i ogromną dawkę inspiracji.
