O nas

Poliklinika Dąbrowska PRINN to renomowana placówka medyczna działająca na rynku od ponad 40 lat. Obecnie świadczymy opiekę medyczną w ramach 19 specjalizacji.

Wysoko wykwalifikowany personel medyczny w połączeniu z nowoczesnym sprzętem do diagnostyki sprawiają, że proces leczniczy w naszym ośrodku cechuje się wysoką skutecznością. Z tego właśnie powodu pacjenci — zarówno z regionu, jak i dalszych części kraju — tak chętnie decydują się powierzyć nam sprawy związane z ich zdrowiem.

Od początku naszej działalności w centrum uwagi stawiamy dobro pacjenta. Postępowanie zgodne z zasadami etycznymi, empatia i zaangażowanie to nadrzędne cechy, którymi kieruje się każdy ze specjalistów zatrudnionych w poliklinice.

Każdego miesiąca z naszych usług korzystają setki pacjentów — zarówno w ramach NFZ jak również  osób prywatnych, jak i firm, które powierzają nam dbałość o zdrowie swoich pracowników. W końcu zapewniamy opiekę ze wszystkich specjalizacji, których mogą potrzebować przybywający do placówki pacjenci. Firmy cenią możliwość wykonania w jednym miejscu wszystkich badań wchodzących w skład dowolnego pakietu diagnostycznego.

Pacjenci PRINN mogą skorzystać z naszych świadczeń w Dąbrowie Górniczej pod dwoma adresami — w głównej siedzibie Polikliniki Dąbrowskiej Prinn na ulicy Józefa Piłsudskiego 92 oraz w niedawno otwartym, nowoczesnym ośrodku przy ulicy Królowej Jadwigi 25A.

Siedziba główna - Piłsudskiego 92

Filia REDEN - Królowej Jadwigi 25A

Zarząd Polikliniki Dąbrowskiej Prinn Sp. z o.o.

Michał Zarębski
Prezes Zarządu
Jarosław Hanaś
Wiceprezes Zarządu
Małgorzata Stępień
Członek Zarządu

Dyrekcja Polikliniki Dąbrowskiej Prinn Sp. z o.o.​

Zofia Huczek
Dyrektor Zarządzający
Małgorzata Stępień
Dyrektor ds. Medycznych

Nasi partnerzy

Przewiń na górę