Dietetyk kliniczny, psychodietetyk w PRINN

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk w PRINN

Drodzy Pacjenci

Zespół PRINN zyskał nową Specjalistkę:) Witamy serdecznie w naszym gronie JOANNĘ BOCHENEK dietetyka klinicznego i  psychodietetyka.

Pani Joanna jest absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Posiada stopnień magistra psychodietetyki. Zdrowiem w aspekcie żywienia zajmuje się od kilkunastu lat. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach.

Nasza nowa Specjalistka zajmuje się przede wszystkim wspieraniem osób chorych w ich procesie zdrowienia. Jej specjalnością są diety w chorobach autoimmunologicznych. Układa również diety dla osób chcących zredukować swoją masę ciała. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi z różnymi problemami zdrowotnymi, nadwagą i otyłością, zaburzeniami odżywiania.

My już wiemy, że nasza nowa Koleżanka jest pełna energii i życia,  zdrowe żywienie to nie tylko jej profesja, ale pasja i misja, którą chce się dzielić z pacjentami!

Jak sama mówi o sobie ‘jest osobą silnie nastawioną na swój rozwój w kierunku pomagania ludziom’, a jej celem jest dzielenie się wiedzą  na temat zdrowego życia w każdym aspekcie w tym oczywiście zdrowego odżywiania.

Poliklinika Dąbrowska Prinn Sp. z o.o

Gabinet Dietetyka/ Psychodietetyka   

Więcej informacji oraz zapisy – telefon 783 117 000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę