Akcja Edukacyjno – Profilaktyczna na Pikniku Integracyjnym

  • Strona główna
  • Akcja Edukacyjno – Profilaktyczna na Pikniku Integracyjnym
Akcja Edukacyjno – Profilaktyczna na Pikniku Integracyjnym

W weekend uczestniczyliśmy w fantastycznym wydarzeniu Piknik Integracyjny Rodzinne Planty II organizowany przez Stowarzyszenie Razem w Przyszłość i Miasto Dąbrowa Górnicza na czele z Marcin Bazylak – Prezydent Dąbrowy Górniczej.

W wesołej, piknikowej atmosferze służyliśmy naszą wiedzą i doświadczeniem i oczywiście zachęcaliśmy do badań. Nasze stoisko odwiedziła bardzo duża liczba osób, co przełożyło się na rekordową liczbę ponad 360 pomiarów. Bardzo nas to cieszy bo wierzymy że profilaktyka ma ogromne znaczenie dla zdrowia!

Dziękujemy Kamil Kiernozysci za włączenie w wydarzenie, a uczestnikom: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Nadleśnictwo Siewierz, Lasy Państwowe, Muzeum Miejskie Sztygarka, Dzienny Dom „Senior – WIGOR” w Dąbrowie Górniczej, Optyk Białasowa, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Baltic Rescue Team, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Terenowego, Dąbrowskie Wodociągi. Dbamy o wodę dla dąbrowian, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej, ArcelorMittal Poland.

Do zobaczenia się za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę