BLOG I AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco z nowościami z życia Polikliniki PRINN

Marta Lis dołącza do zespołu PRINN – poznaj naszą nową fizjoterapeutkę i masażystkę 19 czerwca, 2026

Marta Lis dołącza do zespołu PRINN – poznaj naszą nową fizjoterapeutkę i masażystkę

Miło nam przekazać, że do naszego Zespołu dołączyła Specjalistka, dla której praca z ludzkim ciałem to znacznie więcej niż zawód – to prawdziwa misja i pasja niesienia ulgi w bólu. Przedstawiamy Państwu panią MARTĘ LIS WIEDZA ZBUDOWANA NA DOŚWIADCZENIU Pani Marta jest dyplomowaną fizjoterapeutką oraz technikiem masażu. Swoje szlify i wiedzę praktyczną zdobywała w wymagającym

Czytaj dalej
Prinn na Dąbrowskim Dniu Seniora: Profilaktyka, badania i edukacja w praktyce 16 czerwca, 2026

Prinn na Dąbrowskim Dniu Seniora: Profilaktyka, badania i edukacja w praktyce

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć Strefę Zdrowia podczas Dąbrowski Dzień Seniora. Ogromne brawa i podziękowania za świetną współpracę dla organizatorów tego wyjątkowego wydarzenia: Stowarzyszenie Razem w Przyszłość, Rada Seniorów Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Miasto Dąbrowa Górnicza Miło było działać ramię w ramię! Choć pogoda próbowała pokrzyżować plany chłodem i wiatrem, naszą strefę rozgrzewało to, co

Czytaj dalej
WOLNE TERMINY W PORADNI PSYCHIATRYCZNEJ 15 czerwca, 2026

WOLNE TERMINY W PORADNI PSYCHIATRYCZNEJ

WOLNE TERMINY W PORADNI PSYCHIATRYCZNEJ 25.06.2026 09.07.2026 PORADNIA ZAPEWNIA: diagnostykę psychiatryczną osób dorosłych leczenie zaburzeń zdrowia psychicznego indywidualnie dobrane leczenie NAJCZĘŚCIEJ LECZONE SCHORZENIA: depresja | zaburzenia lękowe | bezsenność | nerwice | ChAD | schizofrenia | psychozy KONSULTACJI UDZIELA: lek. Michał Łętek Poliklinika Dąbrowska Prinn Sp. z o.o. Poradnia Psychiatryczna Rejestracja: 783 011 700

Czytaj dalej
BAWIMY SIĘ I BADAMY RAZEM DLA ZDROWIA na Pikniku Rodzinnym w SP 22 13 czerwca, 2026

BAWIMY SIĘ I BADAMY RAZEM DLA ZDROWIA na Pikniku Rodzinnym w SP 22

TAK WYGLĄDA PROFILAKTYKA, KTÓRĄ LUBIMY NAJBARDZIEJ! Mnóstwo uśmiechów, rodzinna atmosfera, świetna zabawa i ważne rozmowy o zdrowiu – właśnie tak spędziliśmy czas podczas Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 22 w Dąbrowie Górniczej W ramach akcji „BAWIMY SIĘ I BADAMY RAZEM DLA ZDROWIA” pokazaliśmy, że profilaktyka nie musi kojarzyć się wyłącznie z gabinetem. Może być

Czytaj dalej
Przewiń na górę