Dziękujemy szkołom za rok pełen zdrowia. Odpoczywajcie bezpiecznie!

  • Strona główna
  • Dziękujemy szkołom za rok pełen zdrowia. Odpoczywajcie bezpiecznie!
Dziękujemy szkołom za rok pełen zdrowia. Odpoczywajcie bezpiecznie!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcjo!

Oficjalnie: wakacje czas start! 🎉 Za Wami rok pełen wyzwań, a przed Wami miesiące zasłużonego odpoczynku. GRATULUJEMY WAM WSPANIAŁYCH WYNIKÓW!

Przy tej okazji chcemy z całego serca podziękować Dyrekcji, Pedagogom oraz Przyjaciołom szkół i instytucji partnerskich: 🎓Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej🎓Szkoła Podstawowa nr 22 w Dąbrowie Górniczej🎓Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza oraz British School oddział Dąbrowa Górnicza

Dziękujemy za kolejny rok wspólnego działania na rzecz zdrowia! Za Waszą otwartość, zaangażowanie, warsztaty dla dzieciaków, rodziców i nauczycieli oraz za każdą akcję profilaktyczną w ramach programów „Rozmawiamy RAZEM o zdrowiu” i „Badamy RAZEM dla zdrowia”. Wspólne robienie dobrego dla Waszych społeczności to czysta przyjemność

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy bezpiecznych, pełnych słońca wakacji, mnóstwa pięknych chwil i – oczywiście – masy zdrowia!

Odpoczywajcie mądrze i wracajcie do nas z naładowanymi bateriami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę