
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcjo!
Oficjalnie: wakacje czas start!
Za Wami rok pełen wyzwań, a przed Wami miesiące zasłużonego odpoczynku. GRATULUJEMY WAM WSPANIAŁYCH WYNIKÓW!
Przy tej okazji chcemy z całego serca podziękować Dyrekcji, Pedagogom oraz Przyjaciołom szkół i instytucji partnerskich:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Dąbrowie Górniczej
Szkoła Podstawowa nr 22 w Dąbrowie Górniczej
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza oraz British School oddział Dąbrowa Górnicza
Dziękujemy za kolejny rok wspólnego działania na rzecz zdrowia! Za Waszą otwartość, zaangażowanie, warsztaty dla dzieciaków, rodziców i nauczycieli oraz za każdą akcję profilaktyczną w ramach programów „Rozmawiamy RAZEM o zdrowiu” i „Badamy RAZEM dla zdrowia”. Wspólne robienie dobrego dla Waszych społeczności to czysta przyjemność
Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy bezpiecznych, pełnych słońca wakacji, mnóstwa pięknych chwil i – oczywiście – masy zdrowia!
Odpoczywajcie mądrze i wracajcie do nas z naładowanymi bateriami!
