Wiosenne porządki na twoim talerzu

Wiosenne porządki na twoim talerzu

Wiosna stoi na progu, dzień staje się dłuższy, słońce mocniej świeci, a jednak wiele osób odczuwa zmęczenie i osłabienie. Pacjenci mówią o spadku koncentracji, a panie zauważają gorszą kondycję włosów i paznokci. Przeddzień początku astronomicznej wiosny, w ramach cyklu ROZMAWIAMY RAZEM O ZDROWIU odbył się w Poliklinice wykład pt. Wiosenne porządki na Twoim talerzu”  podczas którego była mowa o tym jak wzmocnić organizm po zimie i dodać sobie energii.

Kinga Lubos – trenerka odżywania – opowiadała jak zadbać o zdrowie w sposób bezpieczny i długofalowy. Uczyła pacjentów jak powinno byś skomponowane wartościowe śniadanie i jaka ilość wypitej wody zaspokaja potrzeby naszego organizmu w ciągu doby. Po wykładzie Pani Kinga wykonywała indywidualną analizę składu ciała i   udzielała porad. Dodatkowo każdy mógł zbadać cukier, ciśnienie i saturację i oczywiście porozmawiać z naszym personelem na tematy PROzdrowotne J

DZIĘKUJEMY CIEPŁO Pani Kindze za fantastyczny wykład i dobrą energię, uczestnikom za obecność, aktywny udział w badaniach oraz  liczne pytania!

Wierzymy w profilaktykę i w to że zawsze jest dobry czas na to by rozmawiać o zdrowiu! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę