Poradnia proktologiczna

Poradnia proktologiczna

W naszej poradni proktologicznej specjalizujemy się w diagnozie i leczeniu schorzeń związanych z odbytnicą i okolicami odbytu. Działamy z troską o zdrowie i komfort naszych pacjentów, oferując profesjonalne usługi medyczne oraz wykorzystując nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne.

W zakresie naszych usług proktologicznych oferujemy m.in.:

 1. Rektoskopia i proktoskopia: Badania te umożliwiają dokładną obserwację odbytnicy i dolnego odcinka jelita grubego, co pozwala wykryć różnego rodzaju zmiany, polipy czy hemoroidy.
 2. Anoskopia: Pozwala na ocenę odbytu i okolic odbytu, co jest istotne w wykrywaniu szczelin odbytu, guzków krwawniczych i innych problemów z tym związanych.
 3. Rektomanometria: Badanie służące do oceny funkcji mięśni zwieraczy odbytu, co jest istotne w diagnostyce problemów z nietrzymaniem stolca.
 4. Skleroterapia: Metoda leczenia przewlekłych i bolesnych hemoroidów poprzez wstrzyknięcie odpowiedniego preparatu.
 5. Leczenie niewielkich guzków krwawniczych: Wykorzystujemy różne metody, takie jak podwiązywanie gumką, by zlikwidować guzki krwawnicze.
 6. Leczenie naczynek krwionośnych: W przypadku występowania niewielkich naczynek krwionośnych stosujemy laseroterapię lub skleroterapię.

Przygotowanie do badania proktologicznego może różnić się w zależności od rodzaju przeprowadzanego badania. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przygotowań, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej rejestracji.

Jeśli zauważasz u siebie lub bliskich objawy, takie jak:

 • Ból i dyskomfort w okolicach odbytu,
 • Krwawienia podczas wypróżnień,
 • Nawracające bóle brzucha,
 • Problemy z wypróżnianiem,
 • Wypadanie guzków odbytu,

To mogą być sygnały, że warto skonsultować się z doświadczonym proktologiem. W naszej poradni proktologicznej na Śląsku zapewniamy fachową opiekę i kompleksową diagnostykę, aby skutecznie pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów zdrowotnych.

Nie bagatelizuj dolegliwości proktologicznych – umów się na wizytę w naszej renomowanej poradni. Znajdujemy się w Dąbrowie Górniczej, przy alei Józefa Piłsudskiego 92.

W naszych gabinetach przyjmują:

Robert Stępień

Poradnia proktologiczna — województwo śląskie

Aby umówić wizytę lub uzyskać więcej informacji, skorzystaj z poniższych danych kontaktowych i wybierz dogodny dla Ciebie termin. Dbaj o swoje zdrowie z profesjonalistami!

783 117 000

wizyty@prinn.pl

Przewiń na górę