Poradnia kardiologiczna

Poradnia kardiologiczna

Dbamy o zdrowie kardiologiczne

Nasza poradnia kardiologiczna w Dąbrowie Górniczej to dostęp do kompleksowej diagnostyki i leczenia schorzeń układu krążenia takich jak: nadciśnienie tętnicze, niewydolność i wady serca, choroba wieńcowa oraz choroby wynikające z wieku pacjenta.

Diagnostyka kardiologiczna obejmuje:

  • Holter EKG (24-godzinny);
  • Holter ciśnieniowy (24-godzinny);
  • Echo serca (UKG);
  • EKG.

Kardiolog w Dąbrowie Górniczej na NFZ

Poliklinika Dąbrowska PRINN ma podpisany kontakt z NFZ, dzięki czemu pacjenci naszej poradni kardiologicznej mogą skorzystać z bezpłatnych badań w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Aby skorzystać z refundowanej wizyty, koniecznie jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza o dowolnej innej specjalizacji, który na podstawie badań skieruje pacjenta do poradni kardiologicznej w Dąbrowie Górniczej.

Wystarczy podać numer skierowania lub umówić wizytę osobiście w naszej placówce.

Zdrowe serce przez całe życie

Choroby o podłożu sercowo-naczyniowym to jedno z największych wyzwań współczesnej medycyny. Wiele schorzeń z tej grupy określa się mianem chorób cywilizacyjnych — często tzw. dietozależnych.

W ich przypadku kluczowa jest profilaktyka obejmująca prowadzenie zdrowej diety bogatej w antyoksydanty, unikanie używek, aktywny tryb życia i regularne badania, m.in. ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu.

W naszych gabinetach przyjmują:

Magdalena Miczko
Michał Dąbrowski
Piotr Gołębski

Kardiolog Dąbrowa Górnicza — umów wizytę

Jeśli chcesz skorzystać ze wsparcia doświadczonych specjalistów w dziedzinie kardiologii, zachęcamy do umówienia wizyty. Można tego dokonać za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych:

32 757 01 20

prinn@prinn.pl

Przewiń na górę