Poradnia endokrynologiczna

Poradnia endokrynologiczna

Gospodarka hormonalna pod kontrolą

Jeśli szukasz doświadczonego endokrynologa w Dąbrowie Górniczej, w naszej poradni znajdziesz profesjonalną opiekę. Świadczymy opiekę z zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń hormonalnych dotyczących takich gruczołów jak tarczyca, przytarczyce, nadnercza, przysadka mózgowa i jajniki.

Prawidłowa gospodarka hormonalna — klucz do zdrowego życia

Hormony pełnią niezwykle ważną rolę w regulacji licznych procesów fizjologicznych, które zachodzą w organizmie człowieka. Za ich produkcje są odpowiedzialne gruczoły wydzielania wewnętrznego.

Do poradni endokrynologicznej w Dąbrowie Górniczej najczęściej zgłaszają się pacjenci z dolegliwościami dotyczącymi tarczycy (niedoczynność i nadczynność), nadnerczy i trzustki.

Pacjenci najczęściej szukają wsparcia u endokrynologa w momencie, gdy zauważą, któryś z poniższych objawów:

  • Nagły przyrost lub spadek masy ciała. Bez występowania wyraźnego czynnika;
  • Problemy z trądzikiem (również dotyczy to osób dorosłych);
  • Uderzenia gorąca;
  • Zaobserwowane obrzęki kończyn (zarówno rąk, jak i nóg);
  • Nagła utrata włosów;
  • Nienaturalne owłosienie ciała;
  • Zaburzenia dojrzewania u dzieci;

To oczywiście nie wszystkie sygnały, które mogą świadczyć o konieczności wizyty u endokrynologa. Jeśli nie masz pewności, czy Twój problem kwalifikuje się do konsultacji endokrynologicznej, możesz skorzystać z konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu.

W naszych gabinetach przyjmują:

Joanna Koc-Kuś
Dominika Rokicka

Poradnia endokrynologiczna Dąbrowa Górnicza — umawiam wizytę

Aby zapisać się na spotkanie ze specjalistą endokrynologiem w Dąbrowie Górniczej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 32 757 01 20 lub bezpośrednio w naszej poradni w Dąbrowie Górniczej przy Alei Józefa Piłsudskiego 92.

Przewiń na górę