Rok 2020 – podsumowanie!

17 lutego, 2021 10:12 am

Drodzy Pacjenci rok 2020 nie należał do łatwych, praca w czasie pandemii wymagała od nas wiele zaangażowania, stresu i dostosowania do tego co nowe. Jednak przez cały ten rok motywowała nas chęć niesienia pomocy Wam nasi Pacjenci.

Czas podsumować ubiegły rok! A liczby są imponujące!

W 2020 roku w Poliklinice Dąbrowskiej Prinn Sp. z o.o. zrealizowaliśmy  ponad 92 tysiące świadczeń w ramach poradni specjalistycznych. Nasi Lekarze Rodzinni udzielili blisko 30 tysięcy porad w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Dział Medycyny Pracy obsłużył 15 678 pacjentów.

Zdecydowana większość wizyt odbywała się na miejscu w naszych przychodniach, ale udzielaliśmy również teleporady, których nasza kadra lekarska wykonała ponad 35 600!!

Dział Obsługi Pacjenta pracował również bez wytchnienia! Nasze statystyki wykazały, że dzienna liczba przyjmowanych telefonów wynosi 700 !!!

Cieszymy się że mogliśmy Wam służyć pomocą w tym wyjątkowo trudnym roku. Dziękujemy za Państwa zaufanie i obecność, a także  wsparcie i dobre słowo w dniach kiedy było ono nam naprawdę potrzebne.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i serdecznie zapraszamy do naszych placówek:)