Podsumowanie 2022 roku!

10 lutego, 2023 11:19 am

Drodzy Pacjenci pora podsumować 2022 rok – dwanaście miesięcy pracy w wielu obszarach gdzie to Wy – nasi Pacjenci byliście najważniejsi. W każdym kolejnym roku liczba wykonanych porad, przeprowadzonych procedur i obsłużonych osób wzrasta. Nas to ogromnie cieszy, bo jesteśmy po to by dbać o Wasze zdrowie.

Rok 2022 w liczbach ukształtował się następująco:

Nasi Lekarze Rodzinni w Poradni POZ udzielili aż 36 800 porad!

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (czyli nasi Lekarze Specjaliści) wykonała ponad 103 tysiące porad!! Najwięcej pacjentów skorzystało z opieki w Poradni: Chirurgii Urazowo –Ortopedycznej, Chirurgii Ogólnej i Urologicznej – łącznie tylko w tych trzech poradniach odbyło się 42 tysiące świadczeń!

Dział Profilaktyki i Medycyny Pracy codziennie przyjmuje wiele osób z wielu krajów – w ciągu roku przyjął 14 tysięcy pracowników wielu firm, instytucji i przedsiębiorstw.

Poliklinika to też DIAGNOSTYKA – i w tych obszarach liczby są duże!

Łączna ilość wykonach badań obrazowych (czyli RTG, USG, Mammografia) to 29 700!

Badania endoskopowe to kolejne tysiąc procedur; badania cytologiczne: 3 tysiące pobrań, inne badania w tym UKG, EKG, EEG czy spirometria to blisko 15 tysięcy świadczeń.

Każdego dnia do Polikliniki Dąbrowskiej Prinn przybywa ponad 1000 osób. Pacjenci korzystają z usług naszych lekarzy rodzinnych i specjalistów, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i ratowników, pracowników obsługi i rejestracji.

Dziękujemy, że jesteście z nami, dziękujemy za waszą obecność i zaufanie.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez kolejne dwanaście miesięcy nowego roku.