
Są chwile, których nie da się opisać słowami… trzeba je po prostu ZOBACZYĆ![]()
![]()
Uśmiech ukochanej osoby, słońce odbijające się w wodzie Pogorii czy litery w ulubionej książce. Wzrok to nasz najważniejszy łącznik ze światem, o który warto dbać każdego dnia.
Z okazji DNIA OKULISTYKI doceniamy obecność w naszym ZESPOLE SPECJALISTEK, które codziennie pomagają naszym Pacjentom.
𝗡𝗮𝘀𝘇𝗲 𝗽𝗼𝗱𝘇𝗶ę𝗸𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗣𝗮ń 𝗗𝗼𝗸𝘁𝗼𝗿:
![]()
Dagmary Kaps-Słonki
![]()
Agaty Nowak-Pytel
![]()
Małgorzaty Stępień
![]()
Marii Szczurek
Po prostu dziękujemy, że z taką cierpliwością i sercem dbają Panie o to, co dla nas wszystkich najcenniejsze ![]()
