Psychotraumatolog w PRINN

Psychotraumatolog w PRINN

Uwaga, Uwaga

Nowa Specjalistka w Zespole PRINN!  Ilona Boba – pedagog specjalny i psychotraumatolog. Serdecznie witamy w naszym gronie.

Pani Ilona jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 2001r od pełnienia funkcji kuratora Sądowego dla osób dorosłych w Sądzie Rejonowym w Sosnowcu (do nadal) oraz pracy na rzecz młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Obecnie pracuje w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP oraz jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia MENTOR FOR success.

Ilona Boba jest psychotraumatologiem z powołania, zawsze skorym do pomocy drugiemu człowiekowi. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dzieciakami – TYMI którzy potrzebują wsparcia i pomocy w sytuacji trudnej i kryzysowej. Jak sama często powtarza psychika ludzka jest silna i jednocześnie krucha, dlatego rolą psychotraumatologa  jest  towarzyszenie pacjentowi w procesie zmiany.

Pacjenci Pani Ilony  (w tym co ważne młodzież!) mówią o Niej, że ma ogromne serce, ogrom zaangażowania i  dar widzenia tego, co ciężko dostrzec samemu.

Witamy Pani Ilono!

Poliklinika Dąbrowska Prinn Sp. z o.o

Gabinet Psychotraumatologa – więcej informacji /ustalanie terminów: tel. 783 117 000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę